Festyn Rodzinny 2008 - 27 maja 2008 roku

„CZY PIECHOTˇ, CZY ROWEREM- Z MAMˇ, TATˇ NA SPACEREK”- pod takim hasłem odbył się już kolejny Festyn Rodzinny w naszym przedszkolu. Program tegorocznej zabawy był bardzo bogaty:

• otwarcie przedszkolnej ¶cieżki rowerowej utworzonej dzięki funduszom pozyskanym z Konkursu Małych Grantów Miasta Ełk,

• rozstrzygnięcie konkursu organizowanego w grupie 4-latków1 i 4- latków2 „Majowa Ł±ka”,

• prezentacja tańca „Flamenco” w wykonaniu przedszkolnego zespołu tanecznego,

• prezentacje piosenek przygotowanych do konkursu „Złotej Nutki”

• gry, zabawy, tańce, konkursy - przygotowane przez zaproszonych aktorów Teatru „Co-Nieco” z Białegostoku.

Wszyscy uczestnicy festynu mogli posilić się domowymi p±czkami, bigosem i owocami. Pieni±dze zebrane z loterii fantowej, sprzedaży p±czków i bigosu zostan± przeznaczone na dofinansowanie przedszkolnej ¶cieżki zdrowia.