MIKOŁAJKI W EKOLUDKACH

W dniu 04-07 grupa 4-latki i 3-latki uczestniczyły w spotkaniu mikołajkowym. W tym niezwykłym dniu przedszkolaki otrzymały list od samego Świętego Mikołaja, nie tylko z życzeniami świątecznymi ale też z listą zadań, które koniecznie muszą wykonać w przedświąteczny czas. Polecenie dzieci potraktowały bardzo poważnie i zaczęły realizować zadania zgodnie z wytycznymi. Dzieci przygotowały listy do Mikołaja, które następnie powędrowały do kopert. Jak się okazało pakowanie listu to nie taka prosta sprawa, ale  dały radę. Listy zostały wysłane…ufff. Dzieci pięknie uczestniczyły w mikołajkowych zabawach. W podziękowaniu Mikołajowi za życzenia  dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę, powiedziały wierszyk oraz zatańczyły. Mikołaj musiał zerkać przez okno i widzieć jak dzieciaki pięknie pracują, ponieważ każde dziecko dostało drobny upominek, jako przedsmak świątecznych prezentów. Dziękujemy pięknie Mikołajowi.