ŚWIĄTECZNY KONCERT CHÓRU

19 grudnia odbył się III Koncert Kolęd i Pastorałek przedszkolnego chóru "Ptasie Trele" w którym udział wzięli: Prezydent Miasta Ełku Pan Tomasz Andrukiewicz, Starosta Ełcki Pan Marek Chojnowski, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Olsztynie Pan Dariusz Jurczykowski, Starszy Wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Ełku Pani Anna Cieśluk, Rodzice, dzieci oraz kadra przedszkola z panią Dyrektor Anną Sierotko na czele.

Chórzyści w niezwykłej, zimowej i świątecznej scenerii zaprezentowali swoje umiejętności, wykonując bardziej lub mniej znane kolędy czy utwory o tematyce świątecznej. Podczas koncertu można było usłyszeć wykonania solowe, grupowe przy akompaniamencie dzwonków. Było uroczyście, odświętnie i wzruszająco. Mali wykonawcy stanęli na wysokości zadania, pozwalając gościom przeżyć chwile radości i świątecznej magii.