DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W dniu 20 września, w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. W grupach 5-6latków dzieci brały udział w różnego typu zabawach, konkursach, tańcach, zagadkach. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie tego dnia czekały na dzieci drobne upominki w postaci medali, dyplomów, słodkości, gier.

Dzieci z grup 4 letnich świętowały ten dzień na sportowo. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w konkurencjach i zabawach ruchowych. Chętnie podejmowały sportową rywalizację i współpracę w grupie. Udział w imprezie dostarczył im kolejnych okazji do bezpośredniego zaprezentowania swoich możliwości, do przeżywania wesołej i beztroskiej zabawy, integracji międzygrupowej oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Mamy nadzieję, że dzieci będą mile wspominać ten wyjątkowy dzień.