DZIEŃ UŚMIECHU

niech zawsze pamięta,

aby jego buzia była

zawsze uśmiechnięta!"

4 października grupy: 5- latki 1 „ Żabki” i 5-latki 2 „Pszczółki” obchodziły „Dzień Uśmiechu”. Dzieci akcentując żółty kolor od rana chodziły z ogromnymi uśmiechami na buziach. Zabawy i zajęcia tematyczne miały motyw uśmiechniętej buźki i przebiegały w wyjątkowo pozytywnej atmosferze. Przez cały dzień obowiązywała zasada – obojętnie co by nie było uśmiech nie schodzi z naszych ust, jesteśmy mili i uprzejmi dla innych, zwracamy się do wszystkich z należytym szacunkiem. Dzieci nie zapominając o innych, obdarowały uśmiechem oraz słodkim upominkiem z cytatem pracowników przedszkola a także podczas spaceru napotkanych przechodniów. Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na wszystkich twarzach.