Z WIZYTĄ W EŁCKIM RATUSZU

Dzieci z grupy „Jeżyki” odwiedziły ełcki ratusz oraz złożyły wizytę Prezydentowi Miasta Ełku - Panu Tomaszowi Andrukiewiczowi. Spotkanie z Prezydentem Miasta przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Przedszkolaki dowiedziały się, czym zajmuje się Prezydent Miasta, jak wygląda jego gabinet, jakie zadania realizuje urząd, a także dowiedziały się jakie sprawy można w nim załatwić. Grupa zwiedziła m.in. salę ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego, salę sesyjną, w której odbywają się posiedzenia Rady Miasta Ełku oraz salę monitoringu Straży Miejskiej. Jednakże największą atrakcją dla dzieci była możliwość zasiadania w fotelu Prezydenta, za biurkiem. W ramach podziękowania za miłą wizytę przedszkolaki podarowały Panu Prezydentowi pięknie wykonany herb miasta a w zamian otrzymały słodką niespodziankę.