„MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

Z okazji Dnia Misia w przedszkolu nauczycielki zorganizowały konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Miś". W konkursie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola. Celem konkursu było inicjowanie zainteresowań czytelniczych dzieci, kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej. Pracę zostały ocenione przez jury Patrycję Jakubas i Beatę Klaus ze Szkoły Podstawowej nr 7 z oddziałami integracyjnymi w Ełku.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców Przedszkola nr 1 Ekoludki, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021/2025 oraz organizatorki konkursu.