PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Śpiewanie kolęd i pastorałek, to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie zbliża ludzi, buduje między nimi więź, daje poczucie wspólnoty. Kolędy są przepełnione ciepłem, dobrem i miłością. Tym czego czasami bardzo brakuje na co dzień.

Mając na uwadze, jak ważne jest kultywowanie tej tradycji, w naszym przedszkolu dnia 15 grudnia 2023r, odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek pt. „Hej kolęda, kolęda”. Uczestniczyły w nim chętne dzieci ze wszystkich grup z  naszego przedszkola. Dzieci podczas występów zaprezentowały wysoki poziom wokalny. W wykonaniu młodych wokalistów można było usłyszeć piękne polskie kolędy i pastorałki. W trakcie przeglądu wszyscy poczuli magię Świąt Bożego Narodzenia. Za udział w przeglądzie dzieci otrzymały z rąk Pani dyrektor Anny Sierotko i Pani wicedyrektor Małgorzaty Ignatowicz dyplomy i drobne upominki. Serdecznie dziękujemy małym artystom za udział w przeglądzie, a paniom i rodzicom za duże zaangażowanie w przygotowaniu dzieci do występu.