ZAJĘCIA OTWARTE W JEŻYKACH

Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, podczas której mają oni okazję zapoznać się między innymi ze sposobami pracy dydaktyczno - wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić.

W grupie „Jeżyki” zajęcia takie odbyły się 06.11.2023r. Tematem przewodnim było nasze miasto - Ełk. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców. Podczas zajęć każdy przedszkolak starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice licznie przybyli do przedszkola, by towarzyszyć w tym dniu swoim pociechom. Mieli możliwość obserwowania dzieci podczas zajęć, ich aktywności czy koncentracji uwagi. W drugiej części zajęć - warsztatowych, rodzice wspólnie z dziećmi wykonali herb Ełku.

Podczas zajęć towarzyszyła wyjątkowa, przyjazna atmosfera. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział na zajęciach otwartych!